Вільне життя

«Перші кроки» в Скалаті

Традиційні змагання учнів четвертих класів «Перші кроки» відбулися в Скалаті. Позмагатися за нагороди, встановлені Скалатською міською об’єднаною територіальною громадою і Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», разом з місцевими школярами запросили також майбутніх випускників початкової школи із сусідніх Колодіївки, Остап’є, Старого Скалата і Магдалівки, які об’єдналися зі Скалатом у міську об’єднану територіальну громаду. 

Прощальний день бабиного літа, який припав на минулу п’ятницю, 30 вересня, звісно ж, посприяв веселим стартам на впорядкованому місцевому стадіоні. Спочатку діти без допомоги вчителів, під керівництвом одного з учнів залюбки виконали комплекс вправ ранкової зарядки. А добре розім’явшись, з азартом узялися доводити перевагу однієї команди над іншою під час різноманітних естафет. По п’ять хлопчаків і дівчаток із кожної продемонстрували свою майстерність у бігові змійкою, стрибках зі скакалкою, веденні м’яча, баскетболі, імпровізованому боулінгові.

Об’єктивна суддівська колегія на чолі з головою Скалатської міської об’єднаної територіальної громади Петром Савончаком і директором обласного центру «Спорт для всіх» Володимиром Ванджурою визначила, що чемпіонами стали господарі. Друге місце дісталося школярам з Остап’є, третє — юним фізкультурникам зі Старого Скалата, які тільки на одне очко випередили ровесників з Колодіївки.

Лауреати нагороджені грамотами, медалями і призами Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фото Володимира ВАНДЖУРИ   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини