Вільне життя

Перші кроки для… випускників

Відразу після початку нового навчального року випускники початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя стали наполегливо готуватися до змагань. Адже улюблені багатьма поколіннями учнів четвертих класів традиційні міські старти «Перші кроки» вимагають від кожного юного фізкультурника швидкості, спритності, хорошої техніки володіння спортивними предметами, а від усіх разом — злагоджених командних дій як під час виконання комплексу вправ ранкової зарядки, так і під час різноманітних естафет. 

Випробування для школярів, як завжди, розподілені на три етапи. З початку жовтня визначилися чи визначаються найкращі четверті класи в кожній із шкіл. Зональні ж змагання відбудуться на наступному тижні — з 24 по 27 жовтня. В спортивному залі розташованої на масиві Сонячний ЗОШ №27 у понеділок, 24 жовтня, поміряються силами переможці із ЗОШ №№11, 19—22, 26—29, НВК №№ 7, 17.

На Східному масиві у вівторок, 25 жовтня, спортивний зал ЗОШ №10 стане ареною змагань четвертокласників із ЗОШ №№10, 14, 15, 17, 23, Класичної гімназії, спеціалізованих початкових шкіл з іноземних мов та основ економіки. Кращі команди з розташованих у центральній частині міста ЗОШ №№ 2—6, 8, 13, 18 та НВК №1 у середу, 26 жовтня, зберуться в ЗОШ №3. Нарешті в четвер, 27 жовтня, в спортивному залі ЗОШ №9 за путівку до фіналу сперечатимуться учні кращих четвертих класів із ЗОШ №№7, 9, 12, 16, 24, 25, 30 та НВК №№32 і 35.

А фінальні змагання, які цього року гостинно запросила Тернопільська ЗОШ №27, відбудуться в п’ятницю, 28 жовтня. По два кращі класи за підсумками зональних стартів спочатку представлять суддівській колегії комплекс вправ ранкової зарядки. Після цього збірні, до яких увійдуть по п’ять хлопчаків і дівчат, з азартом змагатимуться в різноманітних естафетах. На переможців чекають призи від організаторів — управління освіти Тернопільської міської ради та обласних центру фізичного здоров’я населення і відділення Національного олімпійського комітету України.

Початок зональних і фінальних змагань — о 14-й годині.

Фото Тернопільського обласного «Спорту для всіх»  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини