Вільне життя

Повний кавалер

Ще одна нагода згадати про надзвичайно успішний виступ українських атлетів на XV літніх Паралімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро. Президент України Петро Порошенко нагородив героїв спортивних баталій орденами і медалями. 

Серед відзначених і вихованець Тернопільського «Інваспорту», майстер спорту міжнародного класу Іван Шкварло. Ордена «За заслуги» I ступеня 28-річний уродженець Підгайців удостоєний за перемогу збірної України в турнірі з футболу серед спортсменів із ДЦП. Одна з найсильніших команд планети цьогорічну Паралімпіаду провела, як ніколи, впевнено. Гідними суперниками співвітчизників стали хіба інші фіналісти — іранці. Однак у додатковий час збірній України все таки вдалося схилити шальки терезів на свій бік — 2:1. І в ці вирішальні миті наш земляк разом із партнерами все зробив для завоювання титулу.

Від 4 жовтня 2016 року, коли було оприлюднено указ президента, Іван Шкварло — повний кавалер ордена «За заслуги». Першого з них удостоївся в 2008-му після перемоги на Паралімпіаді в Пекіні, другого — через чотири роки, після завоювання співвітчизниками-футболістами на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні срібних медалей.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини