Вільне життя

Поступилися лише Жанові Беленюку

У Києві визначилися лауреати традиційного Всеукраїнського турнірі з греко-римської боротьби пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Гайріяна. За нагороди сперечалися найсильніші атлети з більшості областей держави. 

Серед тих, кому пощастило піднятися на п’єдестал пошани, і тренер Тернопільської ДЮСШ, майстер спорту Володимир Лучанко. В суперечці атлетів, чия вага не перевищує 85 кілограмів, поступився лише чемпіонові світу, срібному призерові цьогорічних літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Жанові Беленюку. За вихід до фіналу, до речі, незаперечному лідерові вітчизняної греко-римської боротьби в наступній сутичці довелося позмагатися зі ще одним тернопільським атлетом, срібним призером позаторішнього юніорського чемпіонату світу, майстром спорту міжнародного класу Андрієм Антонюком. І наш молодий атлет, так само як і Володимир Лучанко, вчинив гідний опір фаворитові, поступившись за балами з рахунком 0:2.

А від боротьби за «бронзу» Андрій відмовився, благородно поступившись нагородою старшому колезі Володимирові Лучанку, який уже завершує активні виступи на килимі. В престижному турнірі також узяли участь ще двоє талановитих молодих вихованців Тернопільської ДЮСШ Петро Матлах і Богдан Бевх. Але поборотися за медалі в дорослій компанії своєї вагової категорії підопічним заслуженого тренера України Андрія Телебана і майстра спорту міжнародного класу Віталія Ліщинського не пощастило.

Під час підготовці до престижного турніру тернопільським борцям вельми посприяло ТОВ «Микулинецький Бровар» на чолі з першим віце-президентом Тернопільської федерації греко-римської боротьби Степаном Трояном.

На фото: першими привітали Володимира ЛУЧАНКА з успіхом директор Тернопільської ДЮСШ Андрій ТЕЛЕБАН, віце-президент Тернопільської федерації греко-римської боротьби Олександр ГАЛЬЧУК, Петро МАТЛАХ і Богдан БЕВХ.

Фото з архіву Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини