Вільне життя

Рада може цього тижня розглянути звільнення Гонтаревої

Народний депутат Сергій Тарута заявив, що сьогодні у парламенті буде зареєстровано проекти постанов про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку та про створення ТСК з розслідування її діяльності.

Про це він зазначив під час Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні будуть зареєстровані постанови про клопотання перед Президентом про звільнення Гонтаревої й друга постанова про те, щоб зробити Тимчасову слідчу комісію”, – сказав Тарута.

Водночас він закликав спікера включити ці два проекти постанов до порядку денного нинішнього пленарного тижня.

Раніше Нацбанк звернувся до СБУ, ГПУ та НАБУ з проханням відкрити кримінальні провадження у зв’язку зі звинуваченнями на адресу голови НБУ Валерії Гонтаревої в брошюрі під назвою “Загроза економічній безпеці України”, яку на зустрічі з МВФ та Світовим банком розповсюджував Сергій Тарута.

Як заявили в НБУ, Тарута розповсюджував “неправдиву, провокаційну, викривлену інформацію та голослівні звинувачення офіційної особи в корупційній діяльності, розвалі банківської системи та створенні загрози економічній безпеці України”.

Зазначається, що над підготовкою брошюри працювала Асоціація українських банків, яку очолює Олександр Сугоняко, але, як зазначають у НБУ, “наразі Асоціація не представляє інтересів банківської спільноти, адже вже давно втратила і авторитет, і більшу частину членів”.

Джерело: Укрінформ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини