Вільне життя

Реєстр став доступнішим

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що ДФС України створила нову вкладку. «Реєстр неприбуткових організацій та установ» (чи «Інформація з реєстрів») що забезпечує оприлюднення та пошук даних щодо платників податків, яких включено до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій. 

Також найближчим часом за допомогою оновленої версії електронного сервісу «Електронний кабінет платника» з’явиться можливість подання реєстраційної заяви за формою 1-РН в електронному вигляді.

Необхідно звернути увагу на те, що реєстраційна заява за формою 1-РН може бути подана засобами електронного зв’язку в електронному вигляді тільки в тому випадку, якщо установчі документи неприбуткової організації оприлюдненні на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (абзац п’ятий пункту 6 Постанови №440).

Нагадуємо і про те, що інформація з реєстрів ДФС, яка є відкритою та загальнодоступною, оприлюднюється у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» в режимі реального часу. Користувачі мають можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини