Вільне життя

Серед співвітчизників рівних немає

У Вишгороді на Київщині завершився чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських дисциплінах. Упродовж п’яти днів, за які в одній з них — змаганнях на вітрильних дошках — відбулися сім перегонів флоту та медальна гонка, вихованці Тернопільської ОШВСМ знову підтвердили, що є одними з найсильніших у нашій країні. 

А кращим серед кращих знову став учасник XXXI літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Олександр Тугарєв. Перевага студента коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету над конкурентами була незаперечною. Впевнено виграв усі перегони, а в медальній гонці і, взагалі, випередив суперників на коло.

Срібної медалі удостоєний Владислав Менделенко з Дніпра. А в напруженій суперечці за «бронзу» студент згаданого вишу Мар’ян Воловець випередив ще одного свого товариша Юрія Будая, який навчається в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій.

За підсумками завершального в сезоні чемпіонату тренерський штаб визначиться з основним складом збірної України, яка в наступному році братиме участь у переважній більшості найпрестижніших міжнародних регат. Разом з Олександром Тугарєвим право стати членом національної команди завоював і Мар’ян Воловець.

Тернопільські вітрильники тренуються під керівництвом Олексія Нижегородова та Олександра Тугарєва-старшого.

Фото з вільних джерел 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини