Вільне життя

Склали протокол і конфіскували іPhone 7

Співробітники оперативного управління ГУ ДФС в області спільно із працівниками Тернопільської митниці ДФС у ході проведення операції «Рубіж–2016» встановили факт реалізації жителем Тернополя мобільних телефонів іPhone 7, ввезених на митну територію України без декларування.
Мобільні телефони були придбані в Польщі й ввезені на територію України через автомобільний пункт пропуску. З метою пошуку покупців тернополянин розмістив оголошення на одному з відомих інтернет-сайтів.


Згідно з Митним кодексом України не підлягають письмовому декларуванню та не є об’єктами оподаткування митними платежами товари, які ввозяться громадянами на митну територію України в ручній поклажі та/або в супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України за умови, якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага не перевищує 50 кг (за винятком переліку товарів, визначених Митним кодексом України).

Однак, вартість придбаних у Польщі мобільних телефонів іPhone 7 перевищувала вказану суму, а тому їх треба було задекларувати під час перетину державного кордону.

За вказаним фактом стосовно реалізатора мобільних телефонів іPhone 7 співробітники Тернопільської митниці ДФС склали протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. В нього вилучено два мобільних телефони іPhone 7 вартістю 45,5 тис. гривень.

За вказане порушення передбачено накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, які переміщені через митний кордон України без декларування, та їх конфіскацію.

Відділ організації роботи головного управління ДФС в області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини