Вільне життя

Славні підростають козачата

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці і Дня захисника України Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував для мешканців мікрорайону «Сонячний» обласного центру фізкультурно-патріотичне свято «Козацька звитяга». Участь у різноманітних забавах і конкурсах, проведених на бульварі Симона Петлюри, змогли взяти чи не всі бажаючі. 

А розпочалося все з показового виступу вихованців Тернопільського осередку Міжнародної федерації бойового гопака, які переконливо засвідчили, що справжні козаки завжди були майстерними не тільки в бою, а й у танці. Нікого не залишило байдужим і знайомство з відомим силачем із Хоросткова Василем Шевчуком, чиє досягнення занесено до Книги рекордів України. Щоправда, охочих так само віджатися на двох пальцях кожної з рук 62 рази не знайшлося.

Зате позмагатися в різноманітних інших випробуваннях бажаючих не бракувало. Для малечі провели конкурс малюнка на асфальті «Ми — славні козачата!» і майстер-клас з виготовлення сувенірного козачка, для трохи старших школярів — естафету «Козацький похід». А для дорослих — змагання «Міць та сила». Козацька старшина в складі старшого отамана Українського реєстрового козацтва, старшого капелана В’ячеслава Кізілова, Василя Шевчука та Андрія Балабуха гідно оцінила здобутки кожного, нагородивши подарунками від партнерів — торгової марки «Ласунка» і магазину «Спортландія».

Кульмінацією ж патріотичного свята стала урочиста посвята в козаки. Українське реєстрове козацтво знову поповнилося юними новобранцями, які в майбутньому стануть гідними захисниками Батьківщини.

На фото: під час фізкультурно-патріотичного свята «Козацька звитяга».

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини