Вільне життя

Спорт — це радість життя

У Міжнародний день людей похилого віку Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» по всій країні запросив тих х іменинників, кому не байдужі фізкультура і спорт, знову відчути емоції, що їх переживають учасниками змагань. Не став винятком також очолюваний заслуженим працівником фізичної культури і спорту України Володимиром Ванджурою обласний центр. 

У шахово-шашковому клубі «Авангард» ветерани традиційно зібралися, аби не тільки визначити лауреатів відкритих обласних турнірів із цих двох інтелектуальних ігор, а й із давніми друзями поспілкуватися про життя-буття, набратися оптимізму, енергії, жаги до життя.

Після кількагодинних баталій у турнірі зі швидких шахів перемогу розділили Сава Цигипало і Віктор Юзюк. А відзнак за третє місце також удостоєні двоє відомих на Тернопільщині майстрів — Анатолій Мірошниченко та Анатолій Невожай. Натомість серед поважних прихильників гри в шашки любителів ділитися призами не знайшлося. Переміг майстер спорту Пантелеймон Яблонський, за ним — ще один майстер Тарас Турчин, уже згаданий Сава Цигипало та Орест Палихата.

Лауреатів обох турнірів нагородили медалями, грамотами, футболками від «Спорту для всіх». Не забули організатори вручити пам’ятні подарунки від своєї організації та видавництва «Школярик» і всім учасникам змагань.

Фото Павла РУДНИЦЬКОГО

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини