Вільне життя

Студенти в управлінні ДФС

Вже стало доброю традицією, що студенти місцевих навчальних закладів відвідують установу з розширеними екскурсіями. Основна мета таких заходів — виховання податкової культури в майбутніх платників податків, ознайомлення їх із професією фахівця податкової та митної справи, донесення до молоді, що податки — основа формування бюджету країни й фінансування всіх соціально важливих та економічних програм держави.


Головне управління ДФС в області вже кілька років тісно співпрацює з Тернопільським національним економічним університетом. У рамках такої співпраці днями до відомства завітали студенти третього курсу факультету аграрної економіки і менеджменту. Спершу гостей ознайомили з роботою управління, його функціями, завданнями, структурою та сучасними сервісами. Також розповіли про історичні основи оподаткування, історію формування і адміністрування податків від часів Стародавнього Риму й до наших днів. Їхній увазі були представлені документи періоду німецької окупації, Російської імперії, радянського періоду та незалежної України. Студенти з допитливістю розглядали експонати музею та ставили питання.

Після короткої ознайомчої лекції студенти відвідали Центр обслуговування платників податків та оглянули галерею робіт учасників конкурсу дитячої творчості, який кілька років поспіль проводився за ініціативи служби.

Відділ організації роботи головного управління ДФС в області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини