Вільне життя

Фінал — уже в п’ятницю

Від початку цього тижня тривають зональні старти традиційних змагань учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя «Перші кроки». І першими постаралися зробити крок до фіналу школярі із Сонячного масиву. 

У спортивному залі ЗОШ №27, де вже наступної п’ятниці, 28 жовтня, і визначаться лауреати цьогорічних баталій, кращі класи з восьми місцевих шкіл самовіддано боролися за перемогу. Спочатку кожна команда в повному складі під керівництвом одного зі своїх товаришів по навчанню постаралася на відмінно виконати комплекс вправ ранкової зарядки. А далі по п’ять найспритніших хлопчаків і дівчаток з кожного класу продемонстрували свою майстерність у різноманітних естафетах.

Коли настав час підбивати підсумки, стало зрозуміло, що юні господарі із ЗОШ №27, які посіли третє місце, під час п’ятничного фіналу будуть лише глядачами. А дві путівки на вирішальні старти вибороли їхні ровесники із ЗОШ №№ 20 і 28.

Гідну конкуренцію їм, без сумніву, постараються скласти ровесники із ЗОШ №№17 та 10, які вчора стали кращими на Східному масиві під час змагань, проведених в останньому з цих загальноосвітніх навчальних закладів. Сьогодні ж, 26 жовтня, в спортивному залі ЗОШ №3 ще один вагомий крок до успіху зробило чергове покоління випускників початкової школи господарів, які були переможцями переважної більшості попередніх аналогічних міських змагань. А другу путівку в центральній частині міста вибороли учні школи-ліцею №6.

Двоє ж останніх претендентів на перемогу в цьогорічних стратах визначаться в четвер, 27 жовтня, в спортивному залі розташованої на Дружбі ЗОШ №9.

Традиційні змагання, нагадаємо, організовують управління освіти міської ради, обласні центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення Національного олімпійського комітету України.

Фото Тернопільського обласного «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини