Вільне життя

І негода «Козацькій звитязі» не завадить

У день світлого свята Покрови Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення вшанує пам’ять славних козаків — гідних синів України, які були і залишаються символом мужності, витривалості, відданості Батьківщині. Фізкультурно-патріотичне свято «Козацька звитяга» розпочнеться на бульварі Симона Петлюри о 15-й годині. 
Участь у ньому можуть узяти всі бажаючі. На малечу віком від трьох до восьми років очікує конкурс малюнка на асфальті «Ми — славні козачата». Хлопчаки і дівчатка 8—10 років спробують себе у майстер-класі з виготовлення сувенірного козачка за технікою орігамі. А для юних 11—12-річних фізкультурників організують комплексну спортивну естафету «Козацький похід», після завершення якої відбудеться урочиста «Посвята в козачата».
На дорослих же очікують вікторина «Знавці козацтва», можливість продемонструвати свою силову підготовку на тренажерах, показові виступи учасників Школи бойового гопака та відомого атлета Василя Шевчука, чиє досягнення занесено до Книги рекордів України.
Для найбільш активних учасників і переможців конкурсів підготовлені пам’ятні призи і подарунки від партнерів свята, організованого управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та міським центром фізичного здоров’я населення.
Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини