Вільне життя

І тренер у команді

Для столиці вітчизняних майстрів спортивної ходьби Івано-Франківська середина цього місяця — традиційно змагальна пора. Минулих вихідних, 15—16 жовтня, в сусідньому обласному центрі визначилися лауреати командного чемпіонату України серед молодих атлетів до 23-х років, юніорів та юнаків і ювілейних двадцятих міжнародних змагань на кубок «Вечірнього Івано-Франківська». 

На сертифікованій IAF трасі за присутності не тільки кращих українських рефері, а й почесних арбітрів із Греції, Португалії і Чехії, які мають досвід суддівства на Олімпійських іграх, 160 спортсменів різних вікових категорій — від наймолодших до сивочолих ветеранів — продемонстрували свою майстерність на дистанціях від двох до п’ятдесяти кілометрів.

Прохолодна дощова погода не стала на заваді і вихованцям відомого тернопільського тренера Віри Зозулі. Суперечка юніорок у подоланні десятикілометрового відрізку завершилася впевненою перемогою Крістіни Поворознюк. Зупинивши хронометр на позначці 50 хвилин 47 секунд, чим зайвий раз підтвердила виконання нормативу кандидата в майстри спорту, учениця Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі майже на дві хвилини випередила найближчу конкурентку.

100_5873

Не має підстав сама собі дорікати і її старша сестра Русаліна Поворознюк. Уже далеко не вперше подолавши двадцять кілометрів з майстрівським часом (1 година 39,47 хвилини), талановита спортсменка виборола бронзову медаль чемпіонату України серед молодих атлетів до 23-х років. Шостою в змаганнях дівчат на три кілометри фінішувала учениця Тернопільської ЗОШ №2 Олександра Франків, сьомим у суперечці старших юнаків на десять кілометрів — товариш сестер Поворознюк по навчанню Назар Савків, дев’ятою в перегонах старших дівчат на п’ять кілометрів — учениця Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму Віра Губанова.

 А молодша сестра останньої Любов Губанова разом з наставницею Вірою Зозулею заслужено стали призерами ювілейних міжнародних стартів. Учасниці трьох Олімпійських ігор не було рівних у ходьбі жінок на три кілометри. Учениця ж Тернопільської ЗОШ №9 фінішувала другою у суперечці молодших дівчат на два кілометри. В загальному заліку чемпіонату збірна Тернопільщини виборола п’яте місце серед дванадцяти команд.

На фото: на дистанції Русаліна ПОВОРОЗНЮК; Крістіна ПОВОРОЗНЮК разом з тренером Вірою ЗОЗУЛЕЮ під час урочистої церемонії нагородження лауреатів змагань в Івано-Франківську.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини