Вільне життя

Вдалі вояжі

IMG_8177

Наприкінці минулого тижня вихованці Тернопільської ДЮСШ із греко-римської боротьби одночасно взяли участь у двох всеукраїнських та одному міжнародному турнірах. І в усіх змогли потрапити до числа лауреатів. 

У Харкові, де відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті майстра спорту С. Козлова серед юніорів і кадетів, у своїй ваговій категорії не було рівних студентові коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Олегові Дикому. Лише переможцеві поступився студент Тернопільського національного педагогічного університету Богдан Бевх. А Максим Шкабара із ЗОШ №18 виборов третє місце.

Не такі далекі мандрівки випали на долю молодших вихованців спортивної школи. В Костополі на Рівненщині, куди тернопільських борців запросили на Всеукраїнський турнір пам’яті чемпіона України, майстра спорту В. Ставського, чемпіонським титулом порадував своїх наставників учень ЗОШ №26 Володимир Войтович. Відзнак же за третє місце удостоєний Олександр Бескоровайний із ЗОШ №4.

Нарешті в Стрию на Львівщині завершився вже дев’ятий Міжнародний турнір «Кубок Довбуша». Одним з його лауреатів став учень ЗОШ №12 Анатолій Паснак, який посів друге місце.

Тернопільські борці займаються під керівництвом заслуженого тренера України Андрія Телебана, майстра спорту міжнародного класу Віталія Ліщинського і майстра спорту Костянтина Липки.

Фото з архіву Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини