Вільне життя

День автомобіліста в Технічному коледжі ТНТУ

Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, який готує спеціалістів з «Організації перевезень і управління на автотранспорті», в останню неділю жовтня відзначив День автомобіліста.

У навчальному закладі пройшла декада, приурочена професійному святу, під час якої в коледжі провели чимало конкурсів. Юні спеціалісти мали змогу проявити майстерність, обізнаність, креативність. У перші дні відбулася перевірка студентів на професіоналізм. Наприклад, у конкурсах «Форс-мажор під час руху», «На крутих віражах», «Відгадай деталь» відбулось поєднання лекційних знань із практичними навичками. Для перевірки фізичної сили наші студенти змагались у блоці завдань «Козацькі забави», грали у футбол, волейбол.

Родзинкою цьогорічного святкування стала логістична естафета «За системою тягових плечей». Учасники, поділившись на групи, отримали карти з дорожніх знаків і попрямували виконувати різноманітні професійні завдання на п’яти етапах. Студенти повинні були розрахувати відстань на карті від вантажовідправника до вантажоодержувача, підібрати транспортний засіб для певного вантажу, розмістити останній на піддонах, розрахувати витрати палива і вартість транспортування.

Завершенням святкувань стала концертна програма й нагородження переможців. Наші вихованці представили вокальні, хореографічні номери. Оскільки студенти всіх груп показали свої професіоналізм та артистичність, то журі одноголосно ухвалило рішення вважати переможцями всіх учасників. До речі, на свято завітали випускники спеціальності, що продовжують нині навчання в університетах, працюють за спеціальністю на підприємствах і не забувають про рідних коледж.

doc137489896_438753875 doc137489896_438753849

Вікторія ОЗЕРЧУК-ЛОТОЦЬКА,

викладач Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини