Вільне життя

Задніх не пасемо

Чотири з половиною сотень 14—15-річних атлетів з усіх областей нашої держави протягом трьох днів у спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної культури вели боротьбу за нагороди чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2001—2002 років народження. На рівних сперечатися з конкурентами передусім виявилося під силу кращим вихованцям Збаразької ДЮСШ, в якій протягом не одного десятка років плідно працює з підростаючим поколінням борців бригада наставників на чолі із заслуженим тренером України Петром Королем. 

Двом його та молодших колег підопічним не було рівних у своїх вагових категоріях. Серед атлетів, чия вага не перевищує 38 кілограмів, тріумфував Андрій Ткач. А Мар’яна Козак відзначилася в суперечці дівчат вагою до сімдесяти кілограмів. Не може бути в наставників претензій і до Юрія Вовка, який у ваговій категорії до 35 кілограмів поступився лише у вирішальній сутичці за «золото» і заслужено завоював срібну медаль.

Натомість із вихованців інших шкіл боротьби на Тернопільщині піднятися на п’єдестал пошани пощастило тільки Юрієві Чорному з Теребовлянської ДЮСШ, який виборов «бронзу» у ваговій категорії до 73 кілограмів. Традицій, започаткованих свого часу одним із наставників атлета, заслуженим тренером України Степаном Підперигорою, як бачимо, молодші колеги ветерана теж намагаються не порушувати. Тому побажання може бути одне — аби збільшували кількість лауреатів офіційних юнацьких всеукраїнських змагань.

А ось у Тернопільській ДЮСШ №1, як і в дитячо-юнацьких спортивних школах Борщева та Шумська, призерів не змогли підготувати. Хоча тернополянки Тетяна Журавель і Богдана Малищик, які в своїх вагових категоріях вибороли п’яті місця, теж заслуговують на відзнаку.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини