Вільне життя

Заслужені відзнаки лауреатам

У перерві футбольного матчу команд першої ліги на бігових доріжках перед центральною трибуною міського стадіону відбулося нагородження лауреатів цьогорічного чемпіонату Тернопільщини з футболу серед аматорських колективів. Заслужені відзнаки чемпіонам і призерам вручили голова обласної федерації Володимир Мариновський і виконавчий директор Олег Мамус. 

Хто не мав змоги регулярно стежити за перипетіями турніру, міг би подумати, що церемонію розпочали із вшанування новоспечених триразових тріумфаторів з теребовлянської «Ниви». Але відомому гравцеві Юрієві Беркиті, який ще донедавна був капітаном біло-зелених, уже довірили пов’язку в іншому колективі. Тож і отримав з рук Володимира Мариновського найменший з кубків. За завойоване командою «ДСО-Поділля» з Тернопільського району третє місце. За відсутності ж капітана великогаївського «Агрона ОТГ» Олександра Стахіва, який у той час виступав за ветеранський «Креатор-Буд» у Кривому Розі, відзнаки за друге місце отримали кращий бомбардир команди Ігор Гатала і воротар Максим Механів. А честі першим підняти над головою чемпіонський титул удостоївся нинішній капітан теребовлянської «Ниви» Віктор Ковалик.

Відзначені також кращі гравці в своїх амплуа — уже згадані воротар Максим Механів, захисник Віктор Ковалик та нападник Юрій Сорочан з «Козови». Кращим гравцем чемпіонату виконком обласної федерації футболу визнав Тараса Мороза з теребовлянської «Ниви», кращим тренером — наставника чемпіонів Назара Козака. А титул кращого бомбардира, забивши вісім голів, завоював Ігор Гатала. Ще два спеціальні призи знайшлися для найстаршого за віком гравця Романа Войцехівського із заліщицького «Дністра» і палкого прихильника останньої команди Петра Рацина, якого визнано кращим уболівальником.

На завершення голова обласної федерації футболу Володимир Мариновський щиро подякував за розуміння і підтримку команд-лауреатів президентам футбольних клубів Степанові Никерую, Юрієві Березовському, Олександрові Похилому, голові Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олегові Кохману. А також висловив сподівання, що з розвитком децентралізації і створенням на Тернопільщині територіальних громад у наступному чемпіонаті області кількість команд зросте.

— На відміну від багатьох чиновників з районних держадміністрацій, які вже не перший рік або займають позицію сторонніх спостерігачів, або, взагалі, через власні меркантильні інтереси шкодять розвитку масового футболу, — переконаний Володимир Мариновський, — голови громад ближчі до потреб народу. І чимало з них уже висловили бажання, аби їхні футбольні команди захищали честь громад в обласній першості.

На фото: вгорі — головний тренер теребовлянської «Ниви» Назар КОЗАК, капітан Віктор КОВАЛИК і кращий гравець чемпіонату Тарас МОРОЗ із чемпіонськими регаліями; під час нагородження лауреатів.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини