Вільне життя

Здоров’я малечі в батьківських руках

Не секрет, що батьків, так само як і педагогів дошкільних навчальних закладів, не може не турбувати здоров’я малечі. А як переконати дітлахів у необхідності повсякчас вести здоровий спосіб життя, доступно роз’яснити корисність регулярних занять фізкультурою? 

Цією проблематикою чи не від дня заснування перейнялися і працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. Не видумували, звісно ж, велосипеда, а вирішили, що ігрові заняття дають максимальний ефект. Тому вже третій рік підряд не втомлюються організовувати і проводити спортивно-масові та пізнавальні старти не тільки в загальноосвітніх школах, а й у дитсадках.

Стосовно спілкування з дошкільнятами, то зустрічі з ними, звісно ж, проводяться з метою залучення дітей до занять фізичною культурою, попередження порушення їхньої постави, розвитку спритності, координації рухів та уваги. Причому комплекси вправ підібрали так, щоби стимулювати пізнавальну діяльність у дітлахів.

IMG_7009

Програма занять дуже різноманітна: танцювальні і фізкультурні розминки, знайомство з цікавим дитячим спортивним інвентарем, комплекси фізичних вправ, командні ігри чи ігри на «корисно-шкідливо» тощо.

Якщо когось з батьків малюків чи вихователів дитсадків зацікавили такі розваги, звертайтеся до Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вулиця Василя Стуса, 10.

Контактний телефон 51-16-35.

Також міський центр представлений у соціальних мережах:

vk.com/sportteua

www.facebook.com/centrzdorovja

ok.ru/ternopil.sport

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини