Вільне життя

Ковзанки з м’ячем

Титанічні зусилля працівників Тернопільського міського стадіону, футбольної громадськості, яка теж активно долучилася до прибирання снігу з футбольного поля, таки дозволили містянам провести сьогодні, 18 листопада, завершальний у цьому році матч двадцятого туру з рівненським «Вересом». Двобій з одним з лідерів першої ліги завершився прогнозовано: хоча і мінімальна, але поразка ФК «Тернопіль» — 0:1. 

Зайве, мабуть, казати, що ті з не багатьох глядачів, хто все ж наважився стати свідками футболу на снігу, навряд чи могли вподобати таке дійство. Зате не раз і не два мали нагоду згадати «незлим тихим» зарозумілу чиновницьку рать, якій, вочевидь, і найвагоміші аргументи не вистачає розуму почути. Невже би світ перевернувся або хтось із гравців обох команд втратив можливість стати володарем «Золотого м’яча», якби цей поєдинок перенесли на весну наступного року?

Одне слово, власне футболу, як і очікувалося, було обмаль — суцільне ковзання, помножене на бажання зберігати контроль над м’ячем. В останньому з цих компонентів господарям фатально не пощастило під завісу першого тайму. Намагаючись організувати контратаку, втратили шкіряну кулю і негайно отримали стрімкий випад уже на власні ворота, який увінчався влучним ударом нападника гостей Дмитра Козьбана.

До честі містян, з невдачею не змирилися. І після відпочинку не тільки частіше гостювали в штрафному майданчику суперника, а й мали реальну нагоду відновити рівновагу. Як на 64-й хвилині Артур Дорі не влучив у рамку з надзвичайно вигідної позиції, а пробив значно вище поперечини, не пояснить, мабуть, і він сам.

Наприкінці ж зустрічі господарі, здається, мали всі підстави розраховувати і на призначення одинадцятиметрового у ворота гостей. Та ні для кого вже не дивина, що в першій лізі судді надзвичайно рідко наважуються на такі покарання команд, очолюваних Володимиром Мазяром. Арбітра, звісно, збивати з ніг не варто було. За отриману червону картку Віталієві Богданову тепер доведеться пропустити дебютний весняний поєдинок. Навіть незважаючи на те, що не він, здається, від слів перейшов до діла.

Інші поєдинки двадцятого туру зіграють найближчих суботи-неділі, 19—20 листопада.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини