Вільне життя

Корисна інформація з електронних сервісів

На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено чимало електронних сервісів. З їхньою допомогою не важко оперативно знайти потрібну для вас інформацію. 

Платники можуть скористатися, для прикладу, електронним сервісом «ЗІР», який допоможе розібратися в податковому законодавстві, розшукати інформацію з того чи іншого податку.

Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з майбутнім партнером по бізнесу, перевірити, чи є він платником податку на додану вартість, банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою тощо.

Завдяки ж електронному сервісу «Дані про взяття на облік платників податків» можна перевірити, чи перебувають потенційні бізнес-партнери на обліку в органах ДФС. А з «Реєстру страхувальників» отримати дані про взяття на облік платника єдиного внеску.

Придбавши товар у магазині, всі бажаючі за отриманим фіскальним чеком можуть перевірити інформацію щодо реєстрації в органах ДФС касового апарату, на якому продавець товарів або послуг його роздрукував. Таке стало можливим завдяки електронним сервісам «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО».

Сервіс «Пульс» гарантує платнику послуги з оперативного вирішення проблемних питань. Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс» ДФС України для клієнтів податкової та митниці — (044) 284-00-07.

На веб-портал ДФС України можна зайти, скориставшись посиланням http://sts.gov.ua Проконсультуватися можна й у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, чи телефоном 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини