Вільне життя

Крок до успіху

Ніхто, мабуть, не знає ціни перемоги краще за спортсменів. Роки напружених щоденних тренувань, здобуті завдяки максимальній самовіддачі сантиметри чи секунди — чимала плата за яскраву, але коротку мить, коли доля подарує шанс піднятися на верхню сходинку п’єдесталу пошани. 

Саме про це дізналися вчора, 22 листопада, шестикласники Тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука, ставши новими учасниками традиційних зустрічей з відомими спортсменами, що їх Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організовує в загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру під гаслом «Крок до успіху».

2

У гості до юних ліцеїстів завітав учасник цьогорічних XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро, майстер спорту міжнародного класу Олександр Тугарєв. Діти із захопленням вислухали розповідь багаторазового чемпіона України про вітрильний спорт, про його улюблені перегони на вітрильних дошках. І, звичайно ж, не могли не поцікавитися, як самим стати зірками спорту. Рецепт від Сашка виявився простим і, водночас, надзвичайно складним: «Завжди вірити у власні сили, наполегливо йти до омріяної мети».

Після завершення зустрічі чи не в кожного шестикласника залишилися на згадку автограф чемпіона або ж селфі з ним.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини