Вільне життя

Лауреати визначені, нагороди вручені

Попри складні часи, пов’язані з недостатнім фінансуванням, обласне ФСТ «Колос» зуміло з честю завершити XXVI сільські спортивні ігри Тернопільщини. На восьмій позачерговій конференції товариства делегати ухвалили постанову про підсумки наймасовіших у краї змагань фізкультурників, лауреати отримали заслужені відзнаки. 

За нагороди першого етапу традиційних стартів сперечалися більше двадцяти тисяч прихильників здорового способу життя із сільської місцевості. У фіналах районних сільських спортивних ігор свою майстерність продемонстрували понад п’ять тисяч кращих із них. А баталії збірних районів та найкращих команд сільських і селищних рад зібрали майже 1600 претендентів на перемогу.

Збірні районів визначили найсильніших у турнірах із чоловічого і жіночого волейболу, футболу, важкої атлетики, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, гирьового спорту і перетягування канату, команди сільських і селищних рад — лауреатів змагань спортивних сімей, турнірів із пляжного волейболу, міні-футболу, шашок, армспорту і гирьового спорту. Проведено також фестиваль студентського спорту і третю обласну спартакіаду «Краще спортивне село Тернопільщини».

У комплексному ж заліку XXVI сільських спортивних ігор нове унікальне досягнення встановили фізкультурники Тернопільського району, увосьме за історію змагань виборовши чемпіонський титул. Друга сума балів у торішніх переможців з Гусятинського району, третя — у збірної Кременецького району. Заслужені кубки і грамоти голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік вручив голові Тернопільського районного ФСТ «Колос» Іванові Кульбіцькому, директорові Гусятинського районного комунального підприємства «Колос — спорт для всіх» Антонові Кузику і голові Кременецького районного ФСТ «Колос» Василеві Галевичу.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини