Вільне життя

Меморіал вдячності і шани

Уже XXIV Міжнародний меморіал тренера Богдана Сцібайла — краща данина пам’яті відомого спеціаліста вільної боротьби від рідних, колег по роботі, побратимів. І цьогорічні змагання, проведені минулих вихідних, 19—20 листопада, в спортивному комплексі Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, будьте певні, знову назвали імена юних талантів, яким у майбутньому виявиться під силу підкорити й олімпійські вершини. 

За нагороди традиційного турніру змагалися майже дві сотні борців вільного стилю 2000—2006 років народження з двадцяти п’яти команд України, Польщі і Молдови. Попри таку надзвичайно серйозну конкуренцію, наші юні земляки, палко підтримувані вболівальниками, постаралися виступити якнайкраще.

У двох вагових категоріях змагань дівчат, скажімо, вибороли чотири медалі із шести. Чемпіонський титул здобула тернопілька Аліна Сивак, «срібло» дісталося  її подрузі по команді Катерині Кондратенко, «бронза» — Катерині Мельник і Вікторії Нікітюк зі Збаража.

Не відстали і хлопці. На верхню сходинку п’єдесталу пошани піднялися Павло Ільницький, Сергій Подолянюк і Володимир Рибін з Тернополя, Олег Ключка зі Збаража та Андрій Демкович із Теребовлі. Срібні медалі поповнили колекцію нагород Тараса Драбюка та Юрія Біліченка з обласного центру, Назара Беньковського, братів Володимира і Романа Михайловських зі Збаража. А «бронзу» завоювали ще один господар змагань Роман Черніцький, вихованці Збаразької школи боротьби Ілля Вінтович, Назар Васьків, Назар Григоряк, Антон Семенюк, Богдан Бастюк, Вадим Остапенко, а також юні атлети з Теребовлі Вадим Дмитрук, Віктор Крупа, Юрій Чорний і вихованці Борщівської ДЮСШ Сергій Чуганівський з Андрієм Антонюком.

Організатори традиційного турніру з обласного осередку Асоціації спортивної боротьби України, асоціації захисту прав і свобод молоді «Дружба», спортивного клубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» спільно з управлінням фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласним відділенням НОКу України та благодійним фондом «Наше майбутнє» не забули і про призи для найкращих у своїх номінаціях — борця Володимира Рибіна, тренера Петра Короля зі Збаража, судді Івана Парчука з Рокитного на Рівненщині. Приз «За кращу техніку» дістався Віталієві Гончару з Калуша Івано-Франківської області, а відзнака «За волю до перемоги» — наймолодшому та найлегшому борцеві з Тернополя Павлові Ільницькому.

Провести міжнародний турнір на високому рівні, звісно, не вдалося би без допомоги спонсорів. Генеральним цього разу зголосився стати голова наглядової ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. Щира подяка і всім іншим — починаючи від голови обласної ради Віктора Овчарука і трьох народних депутатів України й закінчуючи численними бізнесменами з підприємцями, яким небайдужий розвиток спорту на Тернопільщині, друзями та учнями Богдана Сцібайла. Окремі ж слова вдячності за безкоштовно надане в оренду приміщення для проведення змагань — ректорові Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Володимирові Кравцю.

Фото з архіву Ігоря СЦІБАЙЛА  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини