Вільне життя

Місце зустрічі незмінне

Протягом двох тижнів у спортивному залі Тернопільської ЗОШ №24 знову тривали волейбольні баталії вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл краю. Спочатку нагороди чемпіонату області розіграли 14—15-річні юнаки, а пізніше — і їхні ровесниці. 

У турнірі юнаків свою майстерність продемонстрували вісім команд — три з Тернопільської ДЮСШ №1 та їхні друзі-суперники з Козови, Теребовлі, Чорткова, Бережан і Ланівців. Дводенна боротьба засвідчила переваги підопічних Михайла Туркули з Теребовлянської ДЮСШ. Виборовши друге місце, за честь спортивного навчального закладу з обласного центру постояли хлопці Назара Семотюка. Відзнак же за третє удостоїлися бережанці, якими в місцевій ДЮСШ опікується Ігор Чорний.

Вистачало інтриги і в турнірі дев’ятьох команд дівчат цієї ж вікової групи. Завоюванням чемпіонського титулу порадував свого наставника Олександра Герегу колектив з Тернопільської обласної ДЮСШ. Як і під час нещодавнього турніру, організованого обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, за ними фінішували підопічні Володимира Шевчука з Чортківської ДЮСШ. А на третю сходинку п’єдесталу піднялися вихованки Гусятинської ДЮСШ, яких азам майстерності навчає Алла Здоовцова.

Лауреати нагороджені грамотами, а переможці ще й кубками.

На фото: чемпіони області з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодших разом зі своїм наставником Михайлом ТУРКУЛОЮ.

Фото з архіву Тернопільської ОДЮСШ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини