Вільне життя

Надходження до фондів контролюються

За десять місяців року, що минає, платники обласного центру та Тернопільського району сплатили на централізовані рахунки податкової інспекції 714,4 мільйона гривень єдиного внеску. Про це проінформувала начальник відділу адміністрування єдиного внеску Тернопільської ОДПІ Сніжана Кравчун. 

Левову частку, звісно ж, внесли тернополяни — 633,1 мільйона. А на жителів району припало 81,3 мільйона. Фізичні особи — підприємці забезпечили надходження єдиного внеску на суму 69,6 мільйона гривень. Причому «спрощенці» поповнили фонди на 33,4 мільйона, що складає 48 відсотків від загальної суми.

За несвоєчасну сплату єдиного внеску страхувальники отримали 3440 рішень із зазначеними фінансовими санкціями та пенею на загальну суму два мільйони 953 тисячі гривень. Окрім того, винесено 790 рішень про накладення 145,2 тисяч гривень штрафних санкцій за неподання чи несвоєчасне подання звітності з єдиного податку.

Начальник відділу нагадала також, що акумульовані на централізованих рахунках ОДПІ страхові кошти не пізніше наступного дня після їхнього зарахування автоматично перераховуються на централізовані рахунки Пенсійного фонду, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та на рахунки Накопичувального пенсійного фонду.

Консультації стосовно сплати єдиного внеску можна отримати в Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: м. Тернопіль, вулиця Білецька, 1, або телефоном 52-12-27

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини