Вільне життя

Найменше грипують на Тернопільщині

Рівень захворюваності в епідсезон 2016—2017 років майже на 20% перевищує торішні показники аналогічного періоду. Про це повідомляє Український центр з контролю і моніторингу захворювань МОЗ України.


У цьому епідсезоні в Україні вже зареєстровано 472054 хворих на грип і ГРВІ. З 3 по 23 жовтня. за оперативними даними територіальних органів охорони здоров’я, перехворіло 1,1% населення. Діти до 17 років становлять 70,1 відсотка від загальної кількості захворілих. Темп приросту захворюваності зростає як серед дорослих, так і серед дітей, проте в жодному з регіонів показники не перевищують епідемічні пороги.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській — 699,5, найменший — у Тернопільській областях — 220,6 на 100 тис. населення. Цього року в Україні летальних випадків внаслідок грипу не зареєстровано. З початку епідемічного сезону, за оперативними даними, вакцинацію проти грипу не проводили.

До слова, спеціалісти прогнозують, що цього епідсезону на території Тернопільської області циркулюватимуть три штами грипу. Це віруси Каліфорнія, Брізбен та Гонконг.

А. ЗИМНЕНКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини