Вільне життя

Натхненні словом Франка

Щороку 9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва і День української писемності та мови. З цієї нагоди в Теребовлянському вищому училищі культури відбувся виховний захід. А оскільки 2016-й оголошений в Україні Роком Івана Франка, то й цей захід став продовженням вшанування Великого Каменяра нації. Проте цього разу — крізь призму зачудування рідною мовою, Франковим словом.

Організувала свято голова предметно-циклової комісії філологічних дисциплін Надія Мазун. Пісня «Не пора!» на слова Івана Франка прозвучала у виконанні народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Октава» (керівник Денис Сергіїв), а Володимир Поцілуйко — вихованець Миколи Мечника виконав Франкову пісню «Ой ти, дівчино», що давно стала народною.

t12

Прем’єру хореографічної композиції, в якій органічно поєдналися музика, костюм, танець і поезія, подарував училищній родині ансамбль народного танцю України «Любисток» (керівник — Ігор Николишин). Студенти Дарина Краківська в образі Калини-України та Валерій Чорнобай в образі Дуба продекламували в танці вірш Івана Франка «Червона калино, чого в лузі гнешся?» та ще й під супровід оркестру українських народних інструментів (керівник Катерина Грига). Так у кількох хвилинах передали минувшину, сьогодення України та надію на її світле майбутнє.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини