Вільне життя

Не залишатися осторонь

Під керівництвом першого заступника голови Віталія Ігнатенка відбулося підсумкове в 2016 році засідання виконавчого комітету Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Розпочати довелося з буденних справ — ухвалення змін до програми та статуту громадської організації, у зв’язку з новими положеннями чинного законодавства. 

Натомість повсякденна діяльність активістів олімпійського руху, на думку Віталія Ігнатенка і голови обласного відділення Олімпійської академії України Андрія Огнистого, які розповіли про проведені спортивно-масові заходи, відзначалася планомірним залученням до ідей олімпізму чималої кількості не тільки юних прихильників фізичної культури і спорту, а й усіх тих, хто сповідує здоровий спосіб життя. Учні загальноосвітніх навчальних закладів і студенти вишів знову із задоволенням взяли участь в олімпійських уроках чи масових стартах «Олімпійське лелеченя», молодь і дорослі разом з ними — в не менш традиційних олімпійських днях і пробігах. Своїм обов’язком обласне відділення і далі вважає участь в організації чи підтримці двох аматорських волейбольних турнірів, всеукраїнського турніру зі стрибків на лижах з трампліна, регулярних масових стартів юних фізкультурників, що їх проводять обласний та міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Не повинні олімпійці, на переконання всіх присутніх, і залишатися осторонь нагальних потреб розвитку фізичної культури та спорту. На пропозицію заступника голови Володимира Мариновського, скажімо, підтримали звернення обласної федерації футболу і тернопільського «Інваспорту» до обласної влади з проханням виділити земельну ділянку вже дворазовому чемпіонові Паралімпіади Іванові Шкварлу. А також самі звернулися із листом до облдержадміністрації та обласної ради з проханням усе-таки повернутися до проблеми спорудження в Тернополі сучасного спортивного комплексу.

На завершення засідання не забули також нагадати представникам засобів масової інформації, що до 15 листопада триває прийом робіт на традиційний Всеукраїнський конкурс спортивних журналістів «Україна олімпійська», а також обговорити перспективи участі молодих наших земляків у тринадцятому Зимовому Європейському юнацькому фестивалі.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини