Вільне життя

Останні старти сезону

Одними з перших нагороди всеукраїнських змагань поклали до скарбнички Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту вихованці ФСТ «Колос», які після припинення фінансування обласною владою дитячо-юнацьких спортивних шкіл товариства (автор цих рядків інакше, як свавільним, таке рішення назвати не може) під керівництвом уславленої майстрині, учасниці трьох Олімпіад Віри Зозулі продовжили заняття спортивною ходьбою в новоствореному спортивному навчальному закладі. В Мукачевому на Закарпатті відзначилися під час традиційних всеукраїнських змагань «Кубок Карпат».  

Дискусії стосовно шляхів реформування вітчизняної галузі фізичної культури та спорту, зрештою, не повинні відволікати тренера і її підопічних. На щастя, нова школа забезпечує навчально-тренувальний процес, профінансувала витрати на поїздку. І ті вкотре продемонстрували, що готові до боротьби із суперниками з інших областей чи навіть із-за кордону.

Відзнаки передусім заслуговують сестри Поворознюк. Молодша Крістіна знову підтвердила, що в Україні їй немає рівних серед юніорок. Першою подолала десятикілометровий відрізок — 53 хвилини 52,45 секунди. Старша сестра Русаліна, яка змагалася серед легкоатлеток віком до 23-х років, аналогічну дистанцію, звісно ж, завершила швидше — 49 хвилин 39,78 секунди. Цього часу вистачило, аби завоювати друге місце.

Чемпіонкою повернулася додому і наймолодша з підопічних Віри Михайлівни Любов Губанова. Перегони дітей віком до дванадцяти років на 2000 метрів виграла з результатом 11 хвилин 31,96 секунди. В суперечці старших юнаків на дистанції 5000 метрів «бронзу» виборов Назарій Савків — 23 хвилини 16,20 секунди. А відразу за ним, трохи більше, ніж через півтори хвилини, фінішував і Назарій Шилівський. Так само відразу за призерами завершила ходьбу і Олександра Франків, яка на дистанції 2000 метрів змагалася серед дівчат віком до шістнадцяти років.

Покращенням особистих досягнень порадували тренера також Віра Губанова і Софія Павловська із старшої і середньої юнацьких вікових груп.

На фото: на дистанції «Кубка Карпат» переможниця змагань юніорок Крістіна ПОВОРОЗНЮК.

Фото з вільних джерел

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини