Вільне життя

Повна бляшка радості

Певно, я знов дожию до того, же буду мільйонером. Раз мені таке страхіття вже сі снило. У руках — купа папірчиків, ними забита вся подушка й перина. Тілько на цей раз не купони, а гривні. В кінці того сну я йшов до магазину з повною торбою грошей, жеби купити буханку хліба, по фляшці молока й пива і трошка сметани й масла — хтів спекти торт.

У сні я того торта так і не спік, бо мені грошей не вистачило. То я зранку як устав, то одразу пошкандибав, жеби сі закупити до рихтовання. Бо хто знає, як там далі буде. Обіцєют мінімальну зарплату підняти в два рази. Всі сі тішат, руки потирают. А я си думаю: а про пенсію чо мовчат? Вона тоже поскаче догори? А не буде з нашою гривною таке, як з тими купонами? Папірчиків купа, а ціни такі, же від тої купи ніц сі не лишит після двох походів до магазину.

Я всьо розумію — вибори за виборами, третого Майдану нема, жеби на його «героях» до тої Ради заїхати, як то було минулого разу. От і мусят придумувати людям потіху. Головне, жеби нам від тих фантазій гірше не було. Толку з повного поляроша, як миска порожна. В нас головне що? Жеби ярма на шиї не було, а в духовці пекласі повна бляшка радості. Для того даю рецепта.

Для тіста на торт нам тре 370 грам маргарини, півтори шклянки світлого пива, 450 грам муки і півшклянки цукру. Маргарину тре розтопити на водяній бані, тоди вляти пиво, висипати цукор і всьо перемішати. Всипати муку і замісити пружне тісто. Поставити його на дві години в холодильник, най трошка померзне. Далі беремсі за масу. 750 мілілітрів густої сметани файно збиваємо з півтора шклянками цукру. Потім рихтуємо помадку: вляти в маленький банячок дві столових лижки сметани, всипати стілько ж какао й цукру й додати 50 грам масла. То всьо закип’ятити й на малім вогни варити три-штири хвилині, постійно помішуючи.
Як тісто визимнієтьсі, тре поділити його на сім кусків. Кожен розкачати. Масло теж поділити на сім частин. Берете їден кавалок тіста, змащуєте маслом, складаєте в конвертик кілька разів. Розкачуєте. Тоди знов змащуєте рештками першого шматочка масла, складаєте і розкачуєте, аж поки то масло не використаєте. І так зо всіма частинами тіста зробіт. Кажний коржик печіт у духовці, розігрітій до 180 градусів, зо п’ять-сім хвилин. Як остигнут, перемастіть їх масою, а поверха поляйте помадкою. Дайте кілька годин втягнути коржам крем і берітьсі до роботи.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини