Вільне життя

Призначення субсидій не обмежено в термінах

У найближчі два місяці за субсидіями звернуться ще майже 30 тис. жителів Тернопільщини. Про це, за результатами скайп-наради, повідомив директор департаменту з питань соціального захисту облдержадміністрації Вадим Боярський.

Він нагадав, що призначення допомоги від держави на оплату комунальних послуг не має обмежень у термінах. «Обмеження щодо права звернення за субсидіями немає. Тому ми закликаємо громадян активно звертатися до місцевих органів соціального захисту, уточнювати цю можливість для себе. Адже механізм субсидій дозволяє заощаджувати родинні бюджети», — наголошує Вадим Боярський.

За його словами, нині в області субсидії оформили вже понад 200 тис. домогосподарств — 54,6% від загальної кількості сімей. «Ми очікуємо, що за результатами листопада ще майже 20 тисяч громадян звернуться за призначенням субсидій і майже 10 тисяч — у грудні», — зазначив директор департаменту соцзахисту.

Вадим Боярський закликав громадян звертатися щодо субсидій безпосередньо до органів соціального захисту, де нададуть необхідні роз’яснення та консультації. «За потреби управління соцзахисту звернуться до обслуговуючих організацій для з’ясування обставин щодо призначення субсидій у кожному конкретному випадку», — зауважив він.

Найкраще справляються із завданням щодо призначення субсидій Бережанський, Теребовлянський, Шумський райони. Водночас Бучацькому, Гусятинському й Козівському районам рекомендовано посилити опрацювання справ отримувачів субсидій.

За інформацією департаменту соціального захисту ОДА, найбільша кількість отримувачів субсидій у Тернополі, Борщівському, Збаразькому й Тернопільському районах.

Сума нарахувань з початку року становила 1,3 млрд грн. Це значне зростання порівняно з аналогічним періодом 2015 року. Тоді сума нарахувань становила 365,1 млн грн.

Підготувала Варвара СИНЯВСЬКА.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини