Вільне життя

Простенько, но смачненько

«Що ти вічно з тим їдлом сі бавиш! — якось при балачці буркнув ми сусід. — Та звари си бараболь, шварками заправ, квашеної капусти накидай та й по всьому. А то сидиш коло теї плитки, закім усю пенсію на газ не спустиш». Ну, що правда, то правда. В нас навіть із їдлом не дуже сі розженеш при нинішних цінах. Я колись як прочитав їдну мудру книжку, в якій писало, як наші бабці й дідусі їдло рихтували, то мало що міг зрозуміти. Такі назви й такі рецепти, же не міг сі надивувати, коли то люди наші встигали і на полі наробитисі, й господарку обійти, і коло кухні сі настояти. А ще треба було знайти час на спання і до спання.

Певно, нинька навіть наші депутати і всі, в кого вітер у кишенях не свистит, делікатеси си можут позволити. Але дуже сі сумніваю, же їм куховарки такі марципани рихтуют, як то колись було. Зато нам є чого падкати: далеко сі не розженеш із пенсією в тисячу з хвостиком. Цукру купи, муки купи (добре, коли є пай і млин під боком), то сьо купи. А ще як тре буде за газ заплатити, то взагалі сі розориш. Читав, же наші мудрагелі прописали жінкам їдну спідницю на кілька років, а хлопам — їдні штани на стілько ж часу. То, певно, за таким споживчим кошиком нам домашний торт випадає раз якщо не на 25, то на 30 років.

Нинька не будем сі бавити з тортами, пляцками чи голубцями, но замість останніх зрихтуємо простеньку, зате смачненьку запіканку.

Для неї тре їдну середну капустину, півкіля свинячого фаршу, 300 грам помідорів, шклянку овочевого бульйону, 50 грам рижу, їдну цибулину, два зубчики часнику, кмін, перець, сіль і пару лижок домашного сиру.
Помідори ошпарте в окропі, жеби зняти шкірку, м’якоть дрібно нарізати. Часник вдусити, цибулю дрібно посікти. Риж промити, до него додати фарш, помідори, кмін, цибулю з часником, посолити, поперчити, вляти половину овочевого бульйону і поставити на холод на півгодини. Закім воно там буде стояти, розберіт капустину, листя зваріт у злегка підсоленій воді, остудіт і зріжте тверді прожилки. Теперка ладьте бляшку. На спід поставте фольгу. На неї — пергаментний папір. Викладіт половину капустяного листя, на него — половину фаршу. Далі знов так само: листя, потім — фарш. Кажний шар поляйте бульйоном, що сі лишив. Запіканку накрийте фольгою. Духовку розігрійте до 190 градусів, закладіт смаколик і печіт 50 хвилин. Тоди виставте, посипте сиром і ще на десіть хвилин закладіт у духовку. Тоди виставте, дайте остигнути і наминайте теплим.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи Пилиповича

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини