Вільне життя

Про Гамерику, шкарпитка й бараболі

У мене таке вражіння сі склало, же то не в Штатах вибори були, а в Україні. Тілько агіток від того Трампа чи Клінтонихи не вистачало в мене у брамі запханих. Так всі трисли коло телевізора й пильнували, хто виграє, же я й сам на хвильку стрепенувся: а й справді — хто? А потім подививсі, же мені совєцька плитка накрутила забагато кубів, як для плитки, порахував, кілько буду за то всьо платити, то й забув за Гамерику і за всілякі там вибори.

Знают тамка, наверху, чим нам голови задурманити, жеби від реального життє відволікти. То деклараціями на–страшили, то теперка виборами. Та й у нас, як я виджу, скоро будут. Вже он в грудні громади наші буду си владу вибирати, а тамка, дивисі, доскачутьсі в нашім парламенті до дострокових чи ще яких. І знов лапай виделку в руки і вйо лапшу з вух згрібати.

Та чо ти їдне з другим сі трясеш, хто в Гамериці президентом стане. Як їздили наші туда на заробітки, так і будут їздити, як скакав у нас доляр, так і буде скакати. Як крали транші, так і будут красти. Як ховали у своїх позолочених маєтках мощі з монастирів, так і будут ховати. А ми як платили купу грошей за газ і світло, так і будем платити і ходити по кілька років в їдних гацях і шкарпитках.

Берітьсі ліпше до діла. В моїм випадку — до кухні, бо «хто ситен — той спасен». Рихтуємо нинька бараболяні лежні.

Для них нам треба буде шість-сім середних бараболин, 300 грам квашеної капусти, штири яйци, три цибулини, їдна-дві морквини, 100 грам сала і дві столових лижки муки. Капусту тре трошка відтиснути, але не видушувати весь сік. Тоди скласти в банячок і стушити упродовж 20 хвилин. Моркву й цибулю почистіт. Цибулини поріжте дрібонько, а морквини потріт на дрібній тертці. Сало теж дрібно поріжте, а тоди підсмажте. Потім вкиньте моркву й цибулю, най зарум’яняться. То всьо додайте вкінци до тушеної капусти, перемішайте.
Теперка беремсі за бараболі. Їх зваріт, помніт і дайте визимнітисі. Додайте тоди три яйци, перемішайте. Бляшку змастіт олією або посипте мукою, викладіт половину бараболь, розрівняйте, поверха кладіт капусту і накрийте рештою бараболь. То яйце, же сі лишило, збийте і помастіт зверха.
Розігрійте духовку до 180 градусів і печіт хвилин так 30—40. Як верхівка зарум’янитьсі, витягайте, студіт і наминайте. А як маєте на підвіконнику чи грядці капку зеленини, то прикрасьте нею тоті лежні, жеби кількома вітамінами на зиму сі запасти.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини