Вільне життя

Після обласних відразу вирушили на всеукраїнські

Пам’ятні ще всім снігові буревії внесли корективи і до планів важкоатлетів. Кращі з них, підтвердивши минулої неділі, 20 листопада, реноме фаворитів чемпіонату Тернопільщини та обласного ФСТ «Колос», вже наступного понеділка вирушили до Харкова. 

Специфіка важкої атлетики, звичайно, не передбачає участі спортсменів у двох підряд протягом тижня стартах. Але склад збірної краю на чемпіонат України серед вихованців шкіл вищої спортивної майстерності та Всеукраїнський турнір пам’яті олімпійського чемпіона І. Рибака мав визначитися за підсумками обласних змагань і тренерська рада власним принципам не зрадила. Та й лідерам, чесно кажучи, для того, аби стати переможцями, на помості Хоростківської ДЮСШ імені Миколи Підодвірного не знадобилося піднімати максимальні кілограми. А своєрідне тренування з підвищеною змагальним компонентом відповідальністю ще нікому не зашкодило.

Зате зайвий раз засвідчило: переважна більшість з них непогано підготувалася до всеукраїнських змагань, які розпочнуться в першій столиці держави вже цієї середи, 23 листопада. Не марнували, так би мовити, підходи ні в ривку, ні в поштовху Ірина Копитко зі Зборівщини і надія гостинних господарів турніру Марія Теодозів, тернопільці Михайло Гуменюк з Валентином Наливайченком і Руслан Вовна зі Скалатської ДЮСШ. Серйозно налаштовані на прогрес у результатах також ще один господар помосту Сергій Вавришин, Андрій Сеньковський з обласного центру, Роман Гудз з Бучача, Степан Бабій зі Скалата. Залишається хіба ще згадати Марію Салавагу і Юлію Олійник з Тернопільського району, Андріану Череду із Зборівщини. Та висловити сподівання, що після перемог на обласних змаганнях із часом теж досягнуть успіхів також на всеукраїнських.

Командна суперечка завершилася впевненою звитягою атлетів Підволочиського району. Воно і не дивно. Адже до загальної скарбнички кожної із збірних вагомий внесок, згідно з регламентом, зробили і такі відомі майстри, як Марія Хлян, Олена Салабай чи Іванна Павлик, які перебували на навчально-тренувальних зборах національної команди. Друга сума балів у господарів помосту з Гусятинського району, третя — в збірної обласного центру. А важкоатлети Зборівщини порадували земляків третім місцем у завершальному виді програми XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини.

Кубки, медалі і грамоти лауреатам вручили голова обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік, директор Скалатської ДЮСШ «Колос», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Лесів, заслужений тренер України Степан Онищук, заступник міського голови Хоросткова Сергій Колосівський. На завершення ж директор Хоростківської ДЮСШ Марія Підодвірна запросила колег разом зі своїми вихованцями приїхати на традиційний юнацький турнір пам’яті засновника навчального спортивного закладу, батька Миколи Ільковича Підодвірного, який запланований на середину грудня.

На фото: вгорі — останні настанови Марії ТЕОДОЗІВ від тренера Ярослава ВАВЕРЧАКА; під час змагань.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини