Вільне життя

Справжній «зорепад» у Тернополі

Важко переоцінити об’єднуючу роль футболу! Коли прихильники гри мільйонів виходять на поле, відразу ж зникають різниця у віці, мовний бар’єр, навіть кордони між країнами. 

Як це трапилося минулої суботи, 5 листопада, на одному з тернопільських універсальних спортивних майданчиків, розташованому на вулиці Вербицького. Завдяки фундації зірок світового футболу «Діти» та з дієвою допомогою Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення юні вихованці комунальної ДЮСШ із футболу та інших ігрових видів спорту, учні із загальноосвітніх шкіл №№ 20 і 22 та хлопчаки з розташованих поруч будинків стали учасниками соціального проекту «Зірковий путівник».

І цю зустріч, будьте певні, тернопільські діти запам’ятають назавжди. Адже в житті переважної більшості з них навряд чи ще випаде нагода зіграти у футбол разом з колишнім гравцем уславленого іспанського королівського клубу «Реал» з Мадрида, переможцем Ліги чемпіонів сезону 1999—2000 років Давидом Аганзо та генеральним секретарем Асоціації футболістів Іспанії Хесусом Барбаділлою.

Задоволеними щирим прийомом залишилися також відомі іспанські футболісти. Залюбки поспілкувалися зі всіма бажаючим, роздали безліч автографів і, звісно, без селфі аж ніяк не обійшлося.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини