Вільне життя

Так би і з лідерами

Ні волейболістки тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз», ні вболівальники, завітавши до спортивного комплексу Тернопільського національного економічного університету підтримати свою команду в дебютному поєдинку третього туру чемпіонату України в жіночій суперлізі, суперниць з рівненської «Регіни», здається, не помітили. Надто вже відчутною була перевага підопічних Віктора Туркули в класі. 

Тож підсумкові 3:0. Причому в жодному із сетів гості, честь яких, нагадаю, захищає орендована в «Галичанки» Інна Скорохід, навіть до позначки в двадцять набраних очок не наблизилися — 25:15, 25:8, 25:16. Коментарі, так би мовити, зайві. Хіба минулого, 12 листопада, суботнього вечора вболівальники не забарилися нагадати тернопільським волейболісткам про те, що торік ті так само в третьому турі впевнено виграли в «Регіни» дебютний поєдинок, а в повторному… поступилися в чотирьох партіях. Хочеш, не хочеш, а недооцінка суперниць призвела до того, що наші землячки самі ж себе обіграли.

І ті, на щастя, їх почули. Хоча половина повторної зустрічі все ж нагадала торішню. В першому сеті господарки майданчика схилили шальки терезів на свій бік лише в ендшпілі (25:23), а в другому і взагалі поступилися — 20:25. Добре, що з допомогою наставників удруге підряд удалося не наступити на ті самі «граблі». Далі вже перевага волейболісток» «Галичанки» сумнівів не викликала — 25:12, 25:18 і 3:1 — у матчі. Шкодувати довелося хіба за тим, що чимало прихильників гри над сіткою не змогли отримати позитивного заряду емоцій. Недільний сніговій паралізував місто, чимало вболівальників, які мешкають в інших мікрорайонах, на Дружбу так і не добралися.

В інших поєдинках третього туру зафіксовано такі результати: «Сєвєродончанка» (Сіверський Донець) — «Хімік» (Южне) — 0:3, 0:3, «Орбіта» (Запоріжжя) — «Педуніверситет» (Чернігів) — 3:2, 3:0, «Волинь» (Луцьк) — «Медуніверситет» (Вінниця) — 3:0, 3:1.

317

Уже п’ятий тиждень підряд баталії у вітчизняному волейболі тривають без антракту. Найближчих п’ятниці-суботи, 18—19 листопада, «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» в Южному на Одещині поміряється силами з незаперечним фаворитом змагань, місцевим «Хіміком», який нині, нагадаю, очолює колишній наставник тернополянок Андрій Романович.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини