Вільне життя

У тролейбусах діятимуть нові проїзні

У грудні в тернопільських тролейбусах запровадять проїзні квитки тривалого користування у вигляді безконтактних карток. Вони діятимуть одночасно з одноразовими квитками.


Нові проїзні, що матимуть вигляд безконтактних карток, поділятимуться на два види (громадський і пільговий) та діятимуть за чотирма тарифними планами — «Економ», «Стандарт», «Преміум» і «Безліміт». У КП «Тернопільелектротранс» зазначають, що новація дозволить пасажирам зекономити на проїзді мінімум 7,5%.

Вартість самого носія становитиме 15 грн. Також пасажир оплачуватиме номінальну вартість вибраного тарифного пакета. Картки будуть неперсоніфіковані, тому їх можна передавати як членам сім’ї, так і колегам, знайомим. Більше того, під час однієї поїздки таким квитком можуть скористатися кілька осіб, відповідно з картки буде знято певну кількість поїздок (окрім пакета «Безліміт»). Підтвердженням права на проїзд є разовий квиток, видрукуваний за допомогою валідатора з інформацією про факт зняття поїздки з картки, а також маршрут тролейбуса, тип проїзного квитка, кількість невикористаних поїздок. У випадку відсутності разового квитка проїзд вважається неоплаченим. Якщо пасажир користуватиметься пільговим типом проїзного квитка, при собі обов’язково повинен мати учнівський чи студентський квиток.

Термін дії проїзних квитків обмежується 90 днями, після чого картка підлягає обнуленню. На ній також буде QR-код, який міститиме посилання на офіційний сайт КП «Тернопільелектротранс», де розміщено інформацію про проїзні квитки тривалого користування та пункти їх продажу.

А. ЗИМНЕНКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини