Вільне життя

Час нових фаворитів

Перед початком проведеної минулої суботи, 19 листопада, осінньої першості зі швидких шахів серед юних читачів «Вільного життя плюс» не вдалося побачити кількох постійних останніми роками учасників традиційних змагань. Дехто перейшов до старшої вікової групи, а Сергій Галапуп із Лідією Романюк саме в цей час вели боротьбу за вихід до фіналу чемпіонату України серед дітей до чотирнадцяти років. 

Однак відсутність декого з фаворитів, звичайно ж, не могла вплинути ні на азартність суперечки, ні на емоційність юних прихильників древньої гри. Така вже особливість дитячих шахових турнірів. Четверо першорозрядників, уже добре знаючи можливості один одного, не полінувалися як своєрідний заліковий іспит тим, хто за класифікаційною сходинкою нижче, влаштувати, так і провести справжній майстер-клас для володарів початкового четвертого спортивного розряду.

Після впевнених дебютних перемог нинішніх фаворитів не важко було спрогнозувати, що чемпіонський титул дістанеться комусь із них. Ось тільки кому? Адже за два тури до закінчення турніру квартет лідерів набрав однакову кількість очок. Здолавши одного рівного собі за класом, наче на замовлення, поступався іншому. Тож нікого з уболівальників і не здивувало, що розв’язка інтриги настала тільки після фінішу. Перше місце за додатковими показниками суддівська колегія присудила Дмитрові Федоріву, друге — Іванові Романову, третє — Владиславові Кустрі.

IMG_3915

А дебютанти, до речі, теж виявилися не з полохливого десятка. Ніхто не хотів бути останнім, ніхто ним і не став. Трійка найслабших, теж набравши однакову кількість балів, розділила між собою місця.

Грамотами і пам’ятними призами нагороджені не тільки лауреати, а й всі учасники турніру. І, звичайно ж, усім запам’ятався смачний солодкий стіл під час перерви в змаганнях.

На фото: під час осінньої першості юних читачів «Вільного життя плюс». Лауреати турніру Дмитро ФЕДОРІВ, Іван РОМАНОВ і Владислав КУСТРА.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини