Вільне життя

Щира дяка благодійникам

Завдяки директорові благодійного фонду «Подоляни» Тетяні Чубак серед прихильників здорового способу, які займаються фізичною культурою і спортом у Тернопільському «Інваспорті», одним з улюблених видів став боулінг. Ось і під час цьогорічного осіннього особистого чемпіонату свою майстерність збивати кеглі продемонстрували чотири десятки учасників. 

Напружена суперечка завершилася перемогою найіменитішого футболіста, майстра спорту міжнародного класу Мирослава Танчика. Воно й не дивно. І кулі за формою від м’яча не відрізниш, і бомбардирські якості пригодилися. Особливо зважаючи на ту обставину, що в боулінгу, на відміну від футболу, руками не те, що не забороняють грати, навпаки — зобов’язують.

Намагався не відстати від Мирослава і товариш по футбольній команді Іван Кілик. Однак змушений був задовольнитися лише «бронзою». А друге місце заслужено виборов Андрій Єдинак.

А в турнірі жінок не було рівних Галині Паралюк. Разом з нею звання лауреатів вибороли також Любов Каратова та Алла Рибачок. Чемпіони і призери нагороджені медалями і грамотами.

Фото Тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини