Вільне життя

Ігри патріотів сурмлять збір

Спортивний фестиваль «Ігри патріотів» знову скликає учнів загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя. Юні учасники змагань матимуть чудову нагоду не тільки помірятися спритністю, кмітливістю, продемонструвати витривалість, рухливість і швидкість, а й перевірити власні знання з історії та культури України. 

Усе завдяки тому, що Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення,  управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради та обласне відділення Національного олімпійського комітету України гармонійно поєднали в програмі фестивалю різноманітні спортивні вікторини з вікториною на історичну тематику. Причому цього разу організатори ще й розширили її, ускладнили завдання як під час вікторини, так і естафет.

Зональні старти відбудуться наступного тижня з п’ятого по восьме грудня в чотирьох мікрорайонах міста. Їхніми господарями зголосилися стати ЗОШ №14 на Східному масиві, ЗОШ №3 — в центрі, ЗОШ №26 — на Сонячному і ЗОШ №7 — на Дружбі. А фінальні змагання відбудуться в спортивному залі Тернопільської ЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов у середу, 14 грудня.

Початок усіх турнірів — о 14-й годині.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини