Вільне життя

І прийняли гостинно, і на татамі не осоромилися

Протягом двох днів наприкінці минулого тижня, 26—27 листопада, у фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернопільського національного економічного університету тривали баталії чемпіонату України з боротьби дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. За нагороди змагалися півсотні атлетів із Херсонської, Харківської, Сумської, Рівненської, Одеської, Миколаївської, Житомирської, Івано-Франківської, Донецької, Дніпропетровської, Вінницької, Тернопільської областей і столиці нашої держави Києва. 

І кожному з них, без сумніву, запам’ятаються гостинний прийом, яскрава церемонія відкриття. Після щирих слів начальника тернопільського «Інваспорту», заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Олега Юзчишина, начальника управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктора Мацикура, віце-президента Тернопільської обласної федерації дзюдо Андрія Палюха показові виступи продемонстрували юні дзюдоїсти з обласної ДЮСШ, а також дівчата, які займаються східними танцями.

Натомість на татамі глядачі, як завжди, мали нагоду спостерігати за безкомпромісною боротьбою. Не осоромилися і господарі. Хоча і на верхню сходинку п’єдесталу нікому з них не вдалося піднятися, три медалі до скарбнички тернопільського «Інваспорту» поклали. «Срібла» удостоїлися Марія Корнійчук і Віталій Кошелюк. А Іванна Стецюра виборола третє місце.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини