Вільне життя

Доземний уклін вам, ветерани!

Як і рік тому, коли відзначався чвертьвіковий ювілей Національного олімпійського комітету України, обласне відділення всеукраїнської громадської організації олімпійців у день свого народження вшанувало ветеранів фізичної культури і спорту Тернопільщини. Аж ніяк не буде перебільшенням сказати, що за святковим столом зібралися ті, хто «виводив у майстри» не одне і не два покоління тернопільських атлетів, кращі з яких уславили наш край гучними перемогами на найпрестижніших міжнародних змаганнях. 

Щирі слова подяки ветеранам пролунали з вуст заступників голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віталія Ігнатенка і Володимира Мариновського, начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктора Мацикура. Приклад винуватців торжества наочно ілюструє, що успіхів у спорті мають шанс домогтися лише цілеспрямовані люди, здатні передати свою житейську філософію учням. Особливо зважаючи на ту обставину, що більшість не з чужих слів знають, як важко зійти на п’єдестал пошани, стати майстром у тому чи іншому виді.

Тож здоров’я і всіх земних гараздів першому на Тернопільщині майстрові спорту, борцеві вільного стилю, 83-річному Михайлові Козубу, засновникові греко-римської боротьби на Тернопільщині Володимирові Пласконосу з дружиною Ядвігою, присутнім на зустрічі відомим фахівцям галузі Олександрові Росохацькому та Анатолієві Лосєву, Володимирові Ліщуку і Ростиславові Лящуку, Михайлові Васіруку і Богданові Сніжку, Валерієві Козирецькому і Степанові Кічуку, Володимирові Філіпу і Степанові Онищуку, Володимирові Баришеву та Євгену Мацелюху, Павлові Клочку та Андрієві Козіцькому, Зенонові Чорномідзе і Світлані Хуртенко, тим, хто також був запрошений, але не зміг прийти через зайнятість.

Фото автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини