Вільне життя

Майстер-клас від чемпіонки

Триразова учасниця Олімпійських ігор, чемпіонка Європи і багаторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, а нині вже й переможниця чималої кількості престижних міжнародних змагань серед ветеранів, майстер спорту міжнародного класу Віра Зозуля не тільки готує талановитих легкоатлетів в Тернопільській ОДЮСШ з літніх видів спорту, а й чимало часу приділяє громадській роботі, активно пропагуючи ідеї олімпійського руху. У виконавчому комітеті Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України очолює комісію атлетів. 

Тому не важко зрозуміти, з яким нетерпінням учора, 25 січня, учні п’ятих-сьомих класів Горинської ЗОШ I—III ступенів на Кременеччині чекали на уславлену спортсменку. Відгукнувшись на запрошення вчителів фізкультури Андрія Собка та Олега Немчука, Віра Михайлівна завітала до школярів на Олімпійський урок.

PA120150

Треба було бачити, з яким зацікавленням дітвора слухала розповіді про історію олімпійського руху, свої старти на найпрестижніших змаганнях сучасності і зустрічі з легендарним легкоатлетом, олімпійським чемпіоном, президентом НОКу України Сергієм Бубкою. Не могла не відзначити також, що для школярів з Горинки створені непогані умови для занять фізичною культурою і спортом. А стимулювати їх до здорового способу життя покликаний гарно оформлений Олімпійський куточок.

Коли ж настала черга майстер-класу від чемпіонки, всі без винятку продемонстрували власні здібності в бігу і стрибках. А окремим юнакам і дівчатам досвідчений наставник порадила обов’язково зайнятися ще й спортивною ходьбою. На завершення ж уроку Віра Зозуля від імені Тернопільського обласного відділення НОКу України подарувала навчальному закладові літературу на олімпійську тематику.

Фото Тернопільського обласного відділення НОКу України  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини