Вільне життя

Срібні вершини юних тернопільців

Повернувшись із Жовкви до Львова, традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова» знову порадував масштабністю дійства. В п’ятиденних баталіях уже дев’ятих за ліком змагань, проведених на території виставкового центру «Південний-EXPO», свою майстерність продемонстрували понад чотири сотні майстрів малої ракетки всіх вікових груп. 

На відкриття основного турніру, в якому зазвичай беруть участь юнаки і дівчата трьох наймолодших вікових груп, традиційно прибув їхній головний герой, найбільш титулований в історії вітчизняного настільного тенісу атлет, майстер спорту міжнародного класу Анатолій Строкатов. Тож іще до початку змагань усі охочі під час автограф-сесії змогли отримати своєрідні відзнаки. Легендарний майстер нікому не відмовив у пам’ятному підписі.

А ось потрапити до числа призерів авторитетного міжнародного турніру за такої конкуренції, звісно, поталанило далеко не всім. Але тільки не трьом вихованцям Тернопільської ОДЮСШ, яких азам майстерності навчає Сергій Кунинець. Заспівувачем виступила найстарша з них, 13-річна Лілія Івасіків. Дівчина вже має досвід не тільки суперечки з ровесниками з інших областей та країн, а й перемог над ними.

І зайвий раз довела, що на досягнутому не збирається зупинятися. Максимальна сконцентрованість і зарядженість на перемогу допомогли заслужено завоювати друге місце. Не змогла впоратися тільки з переможницею турніру, яка захищала честь Білорусі. Теж, мабуть, на думку наставника, закономірно. Адже в сусідній країні створено набагато кращі умови для занять настільним тенісом.

Утім переживати відносну невдачу було ніколи — двоє інших підопічних постаралися не менше, аби підняти наставнику настрій. Молодша на рік за Лілію Анастасія Осіпова, щоразу сперечаючись із нею на тренуваннях, так само, як і з іншими сильними спаринг-партнерами, прогресує буквально на очах. І не менш заслужено виборола титул віце-чемпіонки в суперечці дівчат 2005—2006 років народження. А Віталій Дерев’яник, який змагався в турнірі хлопчаків 2007 року народження і молодших, уже, мабуть, просто не мав права підвести старших подруг по секції. Тож і в нього — відзнаки за друге місце.

Наостанок же не можна не зауважити, що мандрівка до Львова допомогла юним тернопільським майстрам малої ракетки відчути атмосферу представницьких міжнародних турнірів. А ще більше — переконатися, що в Тернопільській ОДЮСШ у них є всі можливості, аби із часом вирости в справжніх майстрів, які ні в чому не поступаються конкурентам з інших куточків нашої країни і за кордону.

На фото: тренер Тернопільської ОДЮСШ Сергій КУНИНЕЦЬ разом зі своїми підопічними, срібними призерами «Кубка Анатолія Строкатова» Лілією ІВАСІКІВ, Віталієм ДЕРЕВ’ЯНИКОМ та Анастасією ОСІПОВОЮ (зліва направо).

Фото з архіву Тернопільської ОДЮСШ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини