Вільне життя

Не спартакіада, а — колосіада

Наприкінці минулого тижня в Скадовську на Херсонщині відбулася Всеукраїнська колосіада голів об’єднаних територіальних громад. Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» приурочило ці змагання до Дня Конституції і дня заснування Міжнародного олімпійського комітету. 

Привітний південний край зустрів гостей з усіх куточків нашої держави хлібом-сіллю, яскравим сонцем, ласкавим морем. На місцевому стадіоні «Колос» урочистим маршем пройшли збірні колективів фізкультури об’єднаних територіальних громад із вісімнадцяти областей, учасники Всеукраїнських фінальних змагань сільських школярів з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпійцю?», фіналістки першості та кубка «Золотий колос України» з жіночого футболу. Учасників спортивного свята привітав голова Всеукраїнського ВФСТ «Колос» Олександр Мендусь. А його заступник Михайло Вінтоняк зачитав вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Адже саме комітет Верховної ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму взяв під опіку старти сільських фізкультурників.

Честь Тернопільщини на цих змаганнях захищали сільські фізкультурники Шумської об’єднаної територіальної громади на чолі з її головою Володимиром Плетюком. Гідно виступили в турнірах із шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, більярду та дартсу. Хоча до числа призерів і не потрапили.

Та все ж без нагород наші земляки не залишилися. Шумські майстри шкіряного м’яча відзначилися в турнірі з футзалу. Здолавши в своїй підгрупі команди з Житомирщини (5:2) і Київщини (3:1), потрапили до фінальної трійки. На вирішальній стадії спортивна фортуна, щоправда, від них відвернулася. Мінімальна поразка в грі з полтавцями (1:2) і нічия з командою Миколаївської області (2:2) змусили задовольнитися бронзовими медалями.

На фото: сільські фізкультурники Шумської об’єднаної територіальної громади після церемонії нагородження.

Фото з архіву Тернопільського обласного ФСТ «Колос»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини