Вільне життя

Дамоклів меч банкрутства

Якщо розповіді про підсумки проведеного минулої середи, 9 серпня, п’ятого туру чемпіонату України серед команд групи «А» другої ліги автор цих рядків дав заголовок «Під загрозою банкрутства», то недільні поєдинки шостого не залишили вибору: ота «загроза», здається, переросла в «дамоклів меч» банкрутства. Саме ця обставина і не дозволила гравцям футбольного клубу «Тернопіль» виїхати на календарну виїзну зустріч до Коростеня із житомирським «Поліссям». 

Що далі? Прихильникам футболу, звісно ж, нема потреби нагадувати, що за дві підряд неявки команду автоматично знімуть з турніру. Як повідомили добре поінформовані джерела, на полудень сьогоднішнього, 15 серпня, вівторка (за чотири дні до призначеного на 19 серпня домашнього матчу сьомого туру із земляками з «Ниви») у таборі містян ані промінчика оптимізму. Керівники однойменного комунального підприємства наче води до рота набрали. І це при тому, що потрібно ж іще домовитися про арену, на якій, через реконструкцію футбольного газону на Тернопільському міському стадіоні, можна буде провести зустріч.

Одне слово, вже не з кожним днем, а з кожною годиною тане надія на те, що ФК «Тернопіль» збереже статус професійного футбольного клубу. Залишається сподіватися хіба на диво, озвучене напередодні головним тренером Петром Бадлом. Але, повторюся, таємничий спонсор із числа місцевих підприємців до нинішнього полудня так і не підтвердив готовності підставити плече.

Натомість гравці тернопільської «Ниви» минулої неділі знову порадували своїх уболівальників, яких на оновленому стадіоні у Вишнівці зібралося за офіційними даними аж тисяча. Долю домашнього двобою зі стрийською «Скалою» було вирішено вже в дебюті зустрічі, коли на п’ятій і чотирнадцятій хвилинах гостей двічі засмутив їхній колишній партнер по команді Ігор Гатала — 2:0. Наставник тернопільської команди Сергій Задорожний залишився задоволений діями підопічних і висловив упевненість у тому, що футболісти з кожною грою додаватимуть у майстерності.

А про компетентність нинішніх керівників вітчизняного футболу влучно промовляє та обставина, що і без ФК «Тернопіль», який ще формально не знявся з турніру, кількість учасників групи «А» напередодні шостого туру вже зменшилася до десяти. Провівши всього три матчі, про дострокове припинення участі в змаганнях оголосив білоцерківський «Арсенал-Київщина», який минулої неділі мав приймати ФК «Львів». Тож, окрім матчу у Вишнівці, відбулися ще тільки два поєдинки: «Нива» (Вінниця) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — 0:0, «Поділля» (Хмельницький) — «Буковина» (Чернівці) — 0:0.

Турнірна таблиця, у якій на сайті ПФЛ України чомусь «Арсенал» ще є повноправним учасником:

 Поєдинки сьомого туру призначені на 19—20 серпня.

P.S. А незадовго до завершення робочого дня стало відомо, що ФК «Тернопіль» теж знявся з чемпіонату. Дива, на жаль, не сталося.

Фото із сайту «Ниви»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини