Вільне життя

І європейська «бронза», і всеукраїнська

Нещодавно в португальській Анадії визначилися лауреати молодіжного та юніорського чемпіонатів Європи з велосипедного спорту на треку. Серед тих, кому пощастило піднятися на п’єдестал пошани, і тернопільський велосипедист Віталій Гринів. 

Підопічний Володимира Павелка разом з партнером по збірній України Романом Гладишем зі Львова відзначилися в гонці медісон, за підсумком якої вибороли третє місце. У груповій гонці на очки Віталій фінішував сьомим. А в командній гонці квартет вітчизняних велосипедистів у складі Гриніва, вже згаданого Гладиша, ще одного нашого земляка Тараса Шевчука і Владислава Кремінського з Вінниччини посіли підсумкову дев’яту позицію. Всього ж збірна України завоювала на цих змаганнях шість медалей.

Порадували Володимира Павелка та іншого тернопільського тренера Івана Хоміва також молодші їхні вихованці. У Хмельницькому, де відбувся юнацький чемпіонат України на шосе, квартет у складі Артема Авдаляна, Романа Сирника, Олександра Лагуза і Володимира Янішевського фінішував третім у командній гонці.

На фото: бронзові призери молодіжного чемпіонату Європи з велосипедного спорту на треку Віталій ГРИНІВ і Роман ГЛАДИШ.

Фото з архіву Володимира ПАВЕЛКА   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини