Вільне життя

Крученики за мільйон

Хочу, жеби мені подарували мільйон гривнів. А ви? Нам тілько сі лишає взнати, де депутат нашого парламенту Євгеній Геллєр знайшов таку жіночку, яка йому майже 18 мільйонів подарувала. Просто так.

Хай слуга народу розкриє нам секрет, де він таких жінок находит, же мільйони даруют. І головне — що він їм взамін пропонує. Я не депутат, з мене тілько книжку з рецептами можна взєти і стару духовку, бо на нову з пенсії наскладати не виходит. Моя сусідка вміє файно прати, її Місько як випустит з ночі всю «продукцію», яку звечора в генделику з келішків попідбирав за відвідувачами, то за півдня на простирадлах і сліду нема. На тамтій вулиці є їден спец, же вміє діставати з будь-якого города всьо, же тре. Чистит і жадного сліду не лишає. Кільком знайомим вибрав задурно цибулю, вирізав капусту і повисмикував котру більшу моркву. От, то такий спец може віддячити роздавальниці мільйонів городиною без хімії. Тілько сі зголосіт і приходьте з грошима.

Я во задурно рецепта кручеників можу запропонувати, авансом так би мовити.

Тре кілограм свинячої полядвиці, 150 грам печериць, їдну цибулину і їден болгарський перец, 100 грам вареного рижу, лижку масла, олію, кріп чи петрушку, сіль, перец під руками і, як любите — приправи. Ще прибережіт горнятко бульйону.

Мнясо наріжте на кусочки, як на відбивну, завтовшки зо сантиметр. Відбийте його добре, посоліт з обох боків, поперчіт і можна ще в приправах обкачати, як хочете. Я таких мандрибонів не дуже люблю, то мені їдного перцю вистачає на всю печінку. Поставте мнясо, най сі настоїт. Теперка беремсі за начинку. Почистіт печериці і перец, дрібно поріжте. На пательню киньте масло, посмажте на нім покришену цибульку, додайте гриби і перец. Посоліт і поперчіт до смаку. Десь через десіть мінут, як то всьо добре сі всмажит, додайте риж і порізану зеленину.

На кажний кусочок мняска положіть по столовій лижці начинки і загорніть рулетиком. Кажний такий крученик сколіт шпичкою або обв’яжіт ниткою. Зо всіх боків обсмажте на олії, жеби сі утворила рум’яна шкоринка.

Як рулетики будут готові, складіт їх на бляшку, до половини заляйте бульйоном і поставте в розігріту до 180 градусів духовку на годину (через 30 хвилин переверніть рулетики на другий бік). Як крученики будут готові, зніміт із них то, чим ви там їх скріплювали.

Можете наминати смаколик зо хлібом. Можна ще з кашою або барабольми, то вже як вам ліпше буде.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи Пилиповича

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини