Вільне життя

Скоїв злочин — Росія заховає

Чорним днем для Одеси стало 2 травня 2014 року. Через масові заворушення загинули 48 людей, більше двох сотень — отримали поранення. Правоохоронні органи ще не поставили крапки в цій справі.

Один з її фігурантів — колишній заступник начальника головного управління МВС України в Одеській області Дмитро Фучеджі. Його давно розшукують, установили, що перебуває він у РФ, і на підставі відповідних міжнародних документів наша прокуратура послала запит про затримання та екстрадицію цього чоловіка. Відповідь отримали категоричну: прохання не може бути виконане, бо Дмитро Фучеджі є громадянином РФ. Ось так. «Матушка Расея» дала прихисток уже не одному з тих, хто скоїв у нас злочин. І Януковича там заховали, і Азарова, і ще багато кого. Ті, хто повинен за колючим дротом сидіти, не тільки свободою тішаться, а ще й, у міру своїх можливостей, шкодять Україні. Віддячують таким чином за притулок.

Але всім розраховувати на доброту російську не варто. Ось недавно ЗМІ розповсюдили інформацію, яка вийшла від нашої розвідки. Частина бойовиків на Донбасі, можна сказати, відвоювалася. Наприклад, хтось поранення отримав таке, що й після того, як видужав, до бандитського ремесла повернутися вже не може. І російські прикордонники, виконуючи наказ свого начальства, пильно стежать за тим, щоб особи, які причетні до незаконних формувань і не мають російського громадянства, ніяким чином на територію РФ не потрапляли.

Отож, Росія дає притулок тільки «білим комірцям». Тобто тим, що віддавали накази вбивати, катувати. А виконавців до себе не пускає. Вистачає своїх.

М. АНТОНЮК.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини